KONST / Oljemålningar / Oljemålningar 13141138
nr 1314 1138
Ella Raymond
(f. 1960), Sverige
Oljemålningar, 2 st, Signerad. Olja på duk, oramade, 95x75 cm
Ella Raymond, svensk bildkonstnär född 1960.
Utrop:
800 kr
Såld:
100 kr
måndag 23 mars 2020
kl 20:45:12
23/3 20:36:48